• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-04-13 11:08:56

CynamonSpożywanie potraw to dla wielu celebracja chwili. Trzeba mieć na uwadze przede wszystkim zachowanie ich smaku i jego podkreślenia przez dodanie właściwej przyprawy, którą winna posiadać każda restauracja Gdańsk.

 

Jedną z najczęściej wykorzystywanych w wielu kuchniach świata jest oczywiście cynamon. Ta pochodząca z Cejlonu przyprawa nie tylko stanowi idealny dodatek do spożywanych każdego dnia deserów, głównie lodowych oraz napojów. Cynamon, który dodaje do potraw restauracja Gdańsk odznacza się również inną cechą. Spożywanie tej przyprawy jako dodatku w odpowiednich proporcjach wzmacnia się również żołądek.

 

Jest on więc polecany szczególnie osobom cierpiącym na przeróżne dolegliwości żołądkowe. Nie zapomniała o tym także restauracja Gdańsk, która dodając go do serwowanych potraw nawiązuje nimi nie tylko do jego ojczyzny ale przede wszystkim do rozpowszechnienia się tej właśnie przyprawy na inne regiony europy jak i pozostałych kontynentów. Często cynamon urastał do rangi boskiej ambrozji, jego właściwości według wierzeń starożytnych odpędzały również choroby..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cynamon
Nick: