• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-04-13 11:12:26

GoździkiMożliwość podkreślenia smaku każdej potrawy to przede wszystkim domena pani domu jak również usług gastronomicznych, jakie dla okolicznych klientów świadczy restauracja Gdańsk.

 

W serwowanych przez siebie potrawach każdego dnia stosuje goździki jako przyprawę. Nadają się one idealnie nie tylko do wszelkiego rodzaju zup i sosów. Jest również idealnym rozwiązaniem podczas przyrządzania potraw mięsnych. Ich zalety bowiem doceniła nie tylko restauracja Gdańsk ale również zawodowi kucharze, których każdego dnia możemy zobaczyć na ekranie telewizora.

 

Idealnym przykładem staną się tutaj kulinarne podróże Roberta Makłowicza, który przyrządzanie potraw traktuje przede wszystkim jako pasję, gotując w przeróżnych miejscach w Polsce jak i świata. Z pewnością wiele potraw, zawierających tę przyprawę restauracja Gdańsk wzięła właśnie od jego przepisów, dotyczących równocześnie kuchni polskiej w których restauracja w Gdańsku się specjalizuje. Bardziej wymagający mogą spróbować również specjałów kuchni zachodniej, w tym również azjatyckiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Goździki
Nick: