• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-04-13 11:36:11

Kuchnia meksykańska Pośród dań, które serwuje restauracja Gdańsk można znaleźć potrawy kuchni meksykańskiej. To co wyróżnia tę kuchnię od pozostałych to przede wszystkim wykorzystanie w potrawach bardzo wielu warzyw.

 

Do najczęściej stosowanych zaliczyć należy tutaj przede wszystkim rośliny bulwiaste a więc głównie ziemniaki. Dla wzmocnienia smaku i walorów estetycznych do ziemniaków można dodać inne warzywa, takie jak chociażby paprykę czy awokado, tworząc w ten sposób przepyszne sałatki, z których chyba najpopularniejszą jest sałatka meksykańska, której smakiem mogą zachwycać się nie tylko bywalcy restauracji ale również i domownicy przez których restauracja Gdańsk, serwująca specjały tej kuchni nie jest odwiedzana.

 

Wiele przepisów można bowiem znaleźć na stronach www poświęconych gotowaniu. Jeśli jednak chcemy spędzić czas w towarzystwie swoich najbliższych i spróbować potraw serwowanych w domu w zupełnie nowych aranżacjach smakowych restauracja Gdańsk jest miejscem, którego szukamy.  Warot czasami wydać kilkadziesiąt złotych by poczuć się docenionym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kuchnia meksykańska
Nick: