• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-04-13 11:47:16

Kuchnia holenderskaJedną z najmniej wyszukanych kuchni europejskich jest kuchnia holenderska. To właśnie w niej można zaobserwować niewyszukane potrawy, często jednogarnkowe, które może zaserwować nie jedna restauracja Gdańsk.

 

Holandia go bowiem kraj, który swą kuchnię opiera głownie o ziemniaki oraz inne warzywa. Najbardziej charakterystyczną potrawą tego kraju są oczywiście krojone w cienkie paski – frytki, którymi zajadają się miliony ludzi na świecie. Nie bez znaczenia są również potrawy mięsne, które na specjalne potrzeby klienta może przygotować restauracja Gdańsk ze szczególną dbałością o wierne odwzorowanie zawartości talerzy. To jednakże nie wszystko. w kuchni tej odnajdziemy również mnogość potraw rybnych, czego z pewnością nie uda się doświadczyć w innych regionach europy.

 

To kolejny znak rozpoznawczy Cholendrów, które w swoim menu stosuje od wielu lat restauracja Gdańsk. Zwyczajem holendrów serwuje ona również przepyszne desery podawane po obiedzie. Każdy, kto chciałby nasycić się pełnią smaku z pewnością nie będzie żałował wydanych pieniędzy w miejscu, gdzie podawane są dania tej kuchni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kuchnia holenderska
Nick: